Matusepärjad ja leinakimbud Laulasmaal  mugavalt kulleriga

1. Kogemused aastast 1995.

2. Lihtne tellida - kiire tarne

3. Suhtlus otse floristiga

4. Võimalus tasuda  toote kättesaamisel.

 

Kaunimad pärjad Eestis

 

laulasmaa

Matusepärg täislilledest

Üha enam populaarsemaks saav mudel. Lilled on kinnitatud ümmargusele märjale  oaasisele. Pärja diameeter alates 50cm. Kompaktsuse tõttu sobib nii hauamatusele, urnimatusele või muul viisil ärasaatmis tseremooniale.

Galerii

Leinakimbud Otsid soodsamat või väiksemat. Leinakimp ( pikkus 60cm, laius 30cm) on sobilik nii urnimatusele, tavamatusele või ka ärasaatmisele tuhastamisele. ( va. tseremoonia krematooriumis) Galerii

Leinakimbud

Otsid soodsamat või väiksemat. Leinakimp ( pikkus 60cm, laius 30cm) on sobilik nii urnimatusele, tavamatusele või ka ärasaatmisele tuhastamisele. Lilled kinnitatud märja oaasise sisse.

Galerii

laulasmaa

Matusepärg kuuseokstega

Meie kultuuris traditsionaalne matusepärg. Kuuseoksad  kinnitatud metallrõnga külge. Lilled asetatud märja oaasise sisse. Diameeter alates 60 cm. Sobib eriti tavamatuse puhul perede ja kollektiivide poolt.

Galerii

Matusepärjad Tallinna 5Olen ettevõtte juhtivflorist Anu Jakobson. Õppinud floristiks ja oman kogemusi aastast 1995. Kui hindad lillekunsti ja ootad professionaalseid lahendusi - siis oled õiges kohas.

viimsi

Tekst lindil

Matusepärjad ja leinakimbud Laulasmaa

Tekstid kirjutatud ilukirjas. Võite valida erinevate värvide vahel. Standard - lint valge, kiri must

 

Soovitused

Matusepärjad ja leinakimbud Laulasmaa

Oma kalli lähedase ärasaatmisel suguvõsas soovitame kombineerida leinaseadete tellimine ühe floristi käest. Tuleb Teile soodsam ja mugavam. Olgu või 5 seadet kulleritasu hind on ikka nagu 1 seade tellimisel - 10€. Ei ole vaja aega kulutada lillepoodide vahel sõitmiseks

Eritellimused

Matusepärjad ja leinakimbud Laulasmaa

Antud mudel puhul oli kliendi soov Muhu temaatika - värvid ja tikandid

 

Millist pärga valida ?

Kaunimad pärjad Eestis

Kuuseokstega pärg on mõõtudelt suurem läbimõõt 60cm või 80cm.  Soblik tavamatuse puhul. Traditsionaalne ja suursugune.

 

Kaunimad pärjad Eestis

Täislilledest pärg on natukse väiksem - läbimõõt 50cm ja 60cm. Kui soovid , et kogu fookus oleks lillededel. Kompaktne, mugav kanda ka naisterahval. Soblik nii urnimatuse, kui tavamatuse puhul.

 

KKK

Kas valida matusepärg täislilledest või matusepärg kuuseokstega?

Kas on hauamatus, urnimatus, ära saatmine tuhastamisele või muul viisil ärasaatmine?

Hauamatus. KEILA LILLEPOOD

Hauamatuse puhul on sobilikud kõik variandid. Ruumi on igas mõõdus lilleseadete jaoks. Täislilledest pärjad on mõõtudelt väiksemad ja kompakstemad - seega transportida lihtsam. Samas kuuseokste äärisega pärjad on suursugused ja meie kultuuris tradistsionaalsemad.

Urnimatus.Matusepärjad ja leinakimbud Laulasmaal.

Urnimatuse ja muul viisil ärasaatmis tseremooniate puhul on ruum piiratud ja sobivad pigem täislilledest pärjad. Kollektiivi poolt on sobilik valida 60cm läbimõõduga pärg.

Kumb pärg säilib paremini? Matusepärjad ja leinakimbud Laulasmaal.

Suurt vahet tegelikult ei ole. Mõlema pärja puhul asetsevad lilled märja oaasise sees. Kuumade ilmade puhul soovitame lilleseade piserdamist, võimalusel hoida varjus.

Mida kirjutada lindile?

Matuselindile kirjutamist piirab ruum lindil. Normaalne teksti pikkus lindil on näiteks: Kallist vanaisa leinavad lapsed ja lapselapsed või Puhka rahus kallis Endel, mälestab Tõnu perega. Pikemate tekstide puhul tuleb kiri poole väiksem ja ka hind tuleb kallim. Florist Jakobsoni pärgade puhul kirjutatakse tekst professionaalses ilukirjas.

Millised lilled sobivad pärjale ?

Meie kultuuris tundub olevat traditsonaalsem valida valget värvi lilled. Kuigi ärasaatmine ei peaks morbiidsusega suurendama ahastust. Tseremoonia võiks pigem olla auline lugupidamisavaldus lahkunule. Seega võivad leinaseaded olla värviküllased. Näiteks punane roos kõneleb tugevast armastusest jne. Tegelikult tuleks valida lilled ja värvid nii kuidas ise tunnete, mingeid reegleid siin rikkuda ei saa.

Millal on liiga hilja tellimust esitada?

Oleme küll teinud tellimusi samaks ja järgmiseks päevaks, kuid kui tellimuse täitmise tähtaeg on lühike ei pruugi kõiki lilli laoseisus olla. Normaalne tellimuse täitmise tähtaeg on aeg on 3 -5 päeva.

Kuidas saab tellimuse eest tasuda?  Matusepärjad ja leinakimbud Laulasmaal.

Soovi korral võib klient tasuda kauba kätte saamisel kullerile. Loomulikult saab maksta ka ülekandega arve alusel.

Kas mu tellimus on töösse võetud? Matusepärjad ja leinakimbud Laulasmaal.

Pärast tellimuse avalduse saatmist saadetakse kliendile 1,5h jooksul tellimuse kinnitus-arve. Klientiteendus töötab E - L 9 -18. Kui mingil põhjusel ei ole te kinnitust saanud helistage + 372 53 423572

Milline on lilleseadete garantii?  Lillepood Keilas

Oleme oma mainest väga lugupidav ettevõte.  Anname klientidele alati nõu seadete turvaliseks hoidmiseks. Kõik seaded läbivad juhtivfloristi Anu Jakobsoni kvaliteedi kontrolli.

Me oleme rahul, kui kliendid on rahul. Soovime, et lilleseade kaunistaks Teie tseremooniat.Kasutame alati värkseid lilli, tagame tehnilise ja disaini kvaliteedi. Kuid ometi see, et pärg säiliks vajaliku aja kaunis, ei sõltu kõik meist. Lilled on õrnad ja kliendil tuleb arvestada võimalike ohtlike mõjudega    loe edasi 

Pretensioonide esitamine

Käsitleme pretensioone, mis on esitatud 24 jooksul pärast kauba üleandmist.

Matusepärjad ja leinakimbud Laulasmaal.