Kaunimad pärjad Eestis

Matusepärjad kulleriga - Tallinn, Harjumaa, Saku, Saue, Keila, Paldiski, Riisipere, Turba jne.

1. Kogemused aastast 1995.

2. Lihtne tellida - kiire tarne

3. Suhtlus otse floristiga

4. Võimalus tasuda  toote kättesaamisel.

matusepärg

matusepärg 1

matusepäg 87

Matusepärjad  täislilledest

Üha enam populaarsemaks saav mudel. Lilled on kinnitatud ümmargusele oaasisele. Pärja diameeter alates 50cm. Kompaktsuse tõttu sobib nii hauamatusele, urnimatusele või muul viisil ärasaatmis tseremooniale.

Galerii

matusepärjad

floristjakobson

floristjakobson

Matusepärg kuuseokstega

Meie kultuuris traditsionaalne matusepärg. Kuuseoksad  kinnitatud metallrõnga külge. Lilled asetatud märja oaasise sisse. Diameeter alates 60 cm. Sobib eriti tavamatuse puhul perede ja kollektiivide poolt.

Galerii

Milliseid lilli valida
Mõned näited meie töödest

Kaunimad pärjad EestisRoos, uinutatud roos    Leinakimbud Tallinnas

Kaunimad pärjad EestisPreeriakell, gerbera, liilia   lillepood Haapsalus

 

Kaunimad pärjad EestisRoos, liilia   lillekuller Haapsalus

Kaunimad pärjad EestisRoos, kalla     Leinakimbud Tallinnas

 

Kaunimad pärjad EestisIiris, liilia   lillepood Haapsalus

 

 

Kaunimad pärjad EestisRoos, hortensia   lillekuller Haapsalus

 

Keila LillepoodRoos, hortensia    lillepood Haapsalus

 

saku vald Kalla   lillekuller Haapsalus

 

Millist pärga valida ?

Kaunimad pärjad EestisKuuseokstega pärg on mõõtudelt suurem läbimõõt 60cm või 80cm.  Soblik tavamatuse puhul. Traditsionaalne ja suursugune.

 

Kaunimad pärjad EestisTäislilledest pärg on natukse väiksem - läbimõõt 50cm ja 60cm. Kui soovid , et kogu fookus oleks lillededel. Kompaktne, mugav kanda ka naisterahval. Soblik nii urnimatuse, kui tavamatuse puhul.

 

KKK

Alustuseks - miks meie?

Meie moto - olla oma ala parim ja usume, et seda ka oleme saavutanud .

 

1. Kogemused aastast 1995.

2. Lihtne tellida - kiire tarne

3. Suhtlus otse floristiga

4. Võimalus tasuda  toote kättesaamisel.

 

Kas valida matusepärg täislilledest või matusepärg kuuseokstega?

Sõltub ärasaatmise tseremoonia viisist. Tehke kindlaks kas on hauamatus , urnimatus, ärasaatmisne tuhastamisele või ärasaatmine krematooriumis.

Hauamatus. Kaunimad pärjad Eestis

Hauamatuse puhul on sobilikud kõik variandid. Ruumi on igas mõõdus lilleseadete jaoks. Täislilledest pärjad on mõõtudelt väiksemad ja kompakstemad - seega transportida lihtsam. Samas kuuseokste äärisega pärjad on suursugused ja meie kultuuris tradistsionaalsemad.  Kaunimad pärjad Eestis. florist jakobson

Urnimatus. Kaunimad pärjad Eestis

Urnimatuse ja muul viisil ärasaatmis tseremooniate puhul on ruum piiratud ja sobivad pigem täislilledest pärjad. Kollektiivi poolt on sobilik valida 60cm läbimõõduga pärg.  Kaunimad pärjad Eestis. f

Kumb pärg säilib paremini? Kaunimad pärjad Eestis

Suurt vahet tegelikult ei ole. Mõlema pärja puhul asetsevad lilled märja oaasise sees. Kuumade ilmade puhul soovitame lilleseade piserdamist, võimalusel hoida varjus.

Mida kirjutada lindile?

Matuselindile kirjutamist piirab ruum lindil. Normaalne teksti pikkus lindil on näiteks: Kallist vanaisa leinavad lapsed ja lapselapsed või Puhka rahus kallis Endel, mälestab Tõnu perega. Pikemate tekstide puhul tuleb kiri poole väiksem ja ka hind tuleb kallim. Florist Jakobsoni pärgade puhul kirjutatakse tekst professionaalses ilukirjas.

Millised lilled sobivad pärjale ?

Meie kultuuris tundub olevat traditsonaalsem valida valget värvi lilled. Kuigi ärasaatmine ei peaks morbiidsusega suurendama kurbust. Tseremoonia võiks pigem olla auline lugupidamisavaldus lahkunule. Seega võivad leinaseaded olla värviküllased. Näiteks punane roos kõneleb tugevast armastusest jne. Tegelikult tuleks valida lilled ja värvid nii kuidas ise tunnete, mingeid reegleid siin rikkuda ei saa.

Millal on liiga hilja tellimust esitada?

Oleme küll teinud tellimusi samaks ja järgmiseks päevaks, kuid kui tellimuse täitmise tähtaeg on lühike ei pruugi kõiki lilli laoseisus olla. Normaalne tellimuse täitmise tähtaeg on aeg on 3 -5 päeva. Kui jääte viimasele minutile võtke meiega ühendust - leiame lahenduse.

Kuidas saab tellimuse eest tasuda?

Soovi korral võib klient tasuda kauba kätte saamisel kullerile. Loomulikult saab maksta ka ülekandega arve alusel.

Kas mu tellimus on töösse võetud?

Pärast tellimuse avalduse saatmist saadetakse kliendile 1,5h jooksul tellimuse kinnitus-arve. Klientiteendus töötab E - L 9 -18. Kui mingil põhjusel ei ole te kinnitust saanud helistage + 372 53 423572

Milline on lilleseadete garantii?

Me oleme rahul, kui kliendid on rahul. Soovime, et lilleseade kaunistaks teie tseremooniat. Selleks kasutame alati värkseid lilli, tagame tehnilise ja disaini kvaliteedi. Kuid ometi see, et pärg säiliks vajaliku aja kaunis, ei sõltu kõik meist. Lilled on õrnad ja kliendil tuleb arvestada võimalike ohtlike mõjudega. Anname kaasa juhised turvaliseks hoidmiseks.  Pretensioone käsitleme 24 tunni jooksul pärast kauba üleandmist.

Kaunimad pärjad Eestis